Turint

Turint, turizm acenteleri için geliştirilmiş internet üzerinden çalışan bütünleşik bir acente operasyon yönetim sistemidir.

Rezervasyon işlemleri, yurt içi ve Kıbrıs otelleri, kültür turları, yurt dışı paket turlar, cruise turları, havayolu biletleri, ek hizmetler, transfer, otobüs ulaşımı, ödeme sistemleri, raporlama, fatura, incentive, FIT, MICE, web sitesi yönetimi, alt acente ve kullanıcı yönetimi, CRM ve entegrasyon modüllerinden oluşur.

Acente İnternet Sitesi

Acentenize özel internet sitenizi tasarlarız. Sitenizin görsel tasarımı sizin talepleriniz doğrultusunda turizm profesyoneli ekiplerimiz tarafından yapılır. Siteniz responsive olarak Turint ile entegre çalışacak şekilde kodlanır.

Özelleştirilmiş Rezervasyon Ekranları

Turint Core içerisinde otel ve tur rezervasyon ekranları bulunmaktadır. Dilerseniz ihtiyaçlarınız doğrultusunda size özel görsel tasarım ve iş akışlarıyla tur ve otel rezervasyon formlarınızı geliştirebiliriz. Dinamik paketleme, deskaltı paketleme, markup gibi modüllerimizi ve entegre sistemleri kullanabilmeniz için özelleştirilmiş rezervasyon ekranlarını kullanabilirsiniz.

Yaprak Siteler

Turint sistemi içerisinde bulunan otellerinize ait alan adlarınız mı var? Bu alan adlarının altında otele ait fotoğraf, müsaitlik, fiyat, oda kategorileri, adres, konum gibi bilgileri Turint’ten alıp otel internet sitelerinizi otomatik olarak oluşturabilirsiniz. Bu sitelerden rezervasyon alıp, rezervasyonlarınızı Turint üzerinden takip edebilirsiniz.

Teknoloji

Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için günümüz teknoloji ve sistemlerini kullanıyoruz. Kullandığımız teknolojileri, versiyonlarını, detaylarını, nasıl ve nerede kullandığımızı sizlerle paylaşmayı çok isterdik ancak güvenliğiniz için sadece aşağıdakileri paylaşabiliyoruz.

.Net Framework SQL Server Clustering Caching CDN Bootstrap Jquery HTML5

Ücretlendirme

Acentenizin ihtiyaçlarına uygun teklifi oluşturabilmemiz için bize ulaşın.

İLETİŞİM FORMU

0ve1 Bilgisayar Haberleşme Elektronik Turizm San. Tic. Ltd. Şti.

Şefik Bey Sk. No: 3 Archerson Köşkü 34724
Kadıköy / İstanbul

T: +90 216 550 98 31

[email protected]