Turint Core

Turint Core sistemi; yurt içi, Kıbrıs, kültür turları, yurt dışı paket turlar ve cruise turları operasyonlarınızı yönetebileceğiniz temel modüllerden oluşur. Turint Core haricindeki modül ve entegrasyonlar Turint Core sistemine eklenebilir.

Satış

Yurt içi otel, Kıbrıs otel, kültür turları, yurt dışı paket turlar, cruise turları, ek hizmetler, offline uçak bileti, offline otobüs bileti, transfer satış ekranları ile tüm satışlarınızı yönetebileceğiniz modüldür. Standart Turint Core sistemi içerisinde bulunur. Entegrasyonlar ile bir çok hava yolu firmasına ait uçak biletleri ve feribot biletlerini otel satış modülü içerisinde satılmasına da imkan sağlar. Satış anında oluşan tüm voucherları kontrol ederek ,indirim ve acenta komisyon indirimleri tanımlayarak aktif satış sürecini yönetebilirsiniz.

Operasyon

Otel, Tur ve diğer hizmetlerin satışa hazır hale getirilmesi ve satış sonrası işlemlerin yapılması için gerekli ekranlardan oluşur. Kullanıcı dostu ekranları ile hızlı ve kolay kullanım sağlar. Fiyat oluşturulmasından maliyet güncellemesi işlemlerine kadar tüm operasyon ihtiyaçlarınızı eksiksiz karşılar.

Raporlar

Operasyon ve satış sonrası hizmetleri içeren pek çok veriye hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Tüm satış tipleri ve modüller için ihtiyaç duyabileceğiniz raporlamalara erişebilirsiniz. Satış raporlarından isim listelerine, ödeme detaylarından günlük genel duruma kadar çeşitli raporlar ile doğru ve hızlı sonuçlara ulaşmanızı sağlar. Kullanıcı bazında sadece ihtiyaç duydukları bilgiyi raporlamaları için gerekli yetkilendirmeleri yapabilirsiniz.

Yönetim

Kullanıcı ve şube tanımlaması yapılması, şube komisyonları ve kullanıcıların yetkilendirilmesi işlemleri için kullanılan modüldür. Sistem için gerekli bazı özel ekranlar aracılığı ile tanımlamalar yapabilir ve rezervasyon üzerinde bazı önemli değişiklikleri bu ekranlar vasıtası ile yapabilirsiniz.

Finans

Müşteri ve acente faturaları, tahsilat takibi ve onayı, sanal pos tanımlamaları, kart taksit ve oranları tanımlama ekranları ile ön muhasebe ihtiyacınızı eksiksiz karşılar. Resmi muhasebe ve e-fatura işlemleri için entegrasyonlar ile iş yükünüzü azaltır. Sanal pos ve çeşitli ödeme sistemleri entegrasyonu ile ödeme seçeneklerinizi çoğaltabilirsiniz.

Sanal Poslar

Turint Core içerisinde tüm bankaların sanal pos entegrasyonları bulunur. Müşteri ödeme sayfasını kullanarak çağrı merkezinizi arayan müşterileriniz ödemelerini kendileri yapabilirler.

Entegre olduğumuz bankalar:
Garanti Bankası Yapı Kredi İş Bankası Akbank Finansbank Denizbank Vakıfbank Halkbank Ziraat Bank Türk Ekonomi Bankası Hsbc

Otel Rezervasyon Formu

Turint Core içerisinde internet sitenizde kullanabileceğiniz otel rezervasyon penceresi bulunmaktadır.

Tur Rezervasyon Formu

Turint Core içerisinde internet sitenizde kullanabileceğiniz tur rezervasyon penceresi bulunmaktadır.

Xml Web Servisleri

Turint’e tanımladığınız ve internet sitenizde sunumunu yaptığınız tüm ürünlere XML web servislerimiz ile erişebilirsiniz.

Ürün Sunum Servisleri

Yurt içi oteller, Kıbrıs otelleri, kültür turları, yurt dışı paket turlar ve cruise turlarları ürünlerine ait, fiyat, resim, factsheet, tur programı gibi bilgilere XML olarak ulaşabileceğiniz servislerimizdir.

Otel Rezervasyon Servisleri

Yurt içi oteller ve kıbrıs otellerine ait müsaitlik sorgusu, rezervasyon ve tahsilat işlemlerini yapabileceğiniz XML servislerimizdir.

Tur Rezervasyon Servisleri

Kültür turları, yurt dışı paket turlar ve cruise turlarları ürünlerine ait müsaitlik sorgusu, rezervasyon ve tahsilat işlemlerini yapabileceğiniz XML servislerimizdir.

Hızlı Fiyat Hesaplama

Hızlı Fiyat Hesaplama servisi sayesinde internet siteniz üzerinden bir bölgeye ait tüm tesislerin, belirli bir giriş -çıkış tarihi arasında müsait olan tüm oda kategorilerinin fiyatlarını hızlıca hesaplayabilirsiniz. XML servisi olarak çalışan bu servis, Trivago ve Neredekal gibi meta engine entegrasyonları için kullanılması gereken bir servistir.

FIT

FIT modülü ile kişiye özel otel rezervasyonu işlemlerinizin ve değişken alış-satış fiyatlı kontratsız ürünlerinizin takibini, tahsilatını, faturasını ve raporlamasını Turint sistemi içerisinden yapabilirsiniz.

MICE

MICE modülü ile müşterilerinize verdiğiniz etkinliklerle ilgili tekliflerinizin takibini yapabilir, gerçekleşen tekliflerin alış- satış ve kar tutarlarını kalem kalem tanımlayabilir, proje bazında alış-satış ve kar raporlaması yapabilirsiniz.

CRM

CRM modülü ile Turint içerisindeki tüm müşterilerinizi raporlayabilir, kategorize edebilirsiniz.

Markup

Markup modülü ile, internet sitenizdeki bir ürünün satış fiyatını, reklam kanallarına veya trafik kaynaklarına göre değiştirebilirsiniz. Örneğin gecelik 100 TL olan bir ürünü, internet sitenize gelen ziyaretçi mobil reklamdan ve trafik ile geliyorsa 99 TL’ye duyurup rezervasyon işlemini bu fiyattan yapabilirsiniz.

Booky

Sosyal platformlarda belirli tesislerde, belirli tarih ve oda kategorisi için sadece müşteri ismi ve iletişim bilgisi ile hızlı bir şekilde ödeme alabileceğiniz, kampanya odaklı satış modülüdür. Tıkla ve satın al ya da tek tıklamayla satış işlemi olarak tanımlanabilir.